Loading the content... Loading depends on your connection speed!

שאלות ותשובות בנושאי הצללה

מדוע הצללה חשובה כל כך?

בימים חמים במיוחד, ישיבה בחצר תחת השמש הקופחת יכולה להפוך לסכנה של ממש לבריאות. קרינת ה-UV של השמש חודרת באופן ישיר אל העור, ומהווה פוטנציאל להיווצרותן של מחלות סרטניות. מעבר לכך, ישיבה בשמש בתקופות חמות פשוט איננה נעימה, ובמקרה כזה קשה יהיה להפיק את המרב מהחצר המפנקת שלנו. פתרון הצללה מאפשר למנוע הן את הקרינה והן את חום השמש הישיר.

שמשיות מעץ או מאלומיניום – מה ההבדל?

ההבדל בין שני סוגי השמשיות נוגע להבדל הקיים בין שני סוגי החומרים הללו. בתחום עיצוב הבית והגינה, עץ נתפס כחומר אלגנטי המייצר תחושת חמימות, עם מראה כפרי המזרים הרבה טבעיות לחלל. האלומיניום, לעומת זאת, הוא חומר יותר "קר" המתיישב עם המראה המינימליסטי-מודרני.

מעבר לכך, שמשיות אלומיניום, בניגוד לאלה העשויות עץ, עמידות יותר בפני פגעי מזג האוויר, זאת היות שהעץ עלול להיפגע כאשר הוא בא במגע עם השמש או עם מים (למרות תהליכי חיטוי והגנה המיועדים להגן עליו, שום דבר אינו מושלם). יש לקחת בחשבון כי שמשיות עץ הן כבדות יותר וכי הן דורשות תחזוקה רבה יותר, בשל הפגיעות שלהן ביחס לשמשיות האלומיניום.

ממה עשויים כיסויי הבד שלכם לריהוט הגן?

כל הכיסויים שלנו מיוצרים מיריעות PVC מחוזקות, בצורה המבטיחה לא רק אטימות מפני גשמים ורוחות, אלא גם הגנה מפני השמש.

לאלו סוגי ריהוט גינה אתם מציעים כיסויים וריפודים?

ככלל טרופיגן מציעה כיסויי בד וריפודים לנדנדות, למיטות שיזוף, לגריל, לשולחנות ולכיסאות החצר, אך היא ערוכה לייצר עבורכם כיסוי התפור לפי מידות והמתאים "בול" לריהוט שיש לכם בחצר.

באלו צבעים מגיעים הריפודים שלכם לריהוט גן?

אנחנו מציעים ריפודי ריהוט גן במגוון רחב ביותר של צבעים. כדי להתרשם מקשת הצבעים של הריפודים תוכלו להיכנס לקטגוריית "ריפוד לריהוט גן", לבחור את המשבצת המתאימה של ריהוט הגן שאתם רוצים לרפד, וללחוץ על כפתור "מבחר הבדים" המופיע מתחת לתיאור הריפודים. הדף שייפתח כעת, יציג לכם את סוגי הבדים והצבע שלהם.

כיצד לבחור פתרון הצללה מתאים?

בראש ובראשונה יש לקחת בחשבון את גודל המשטח אותו רוצים להצליל ואת הצורה שלו. שמשיות, למשל, מתאימות לחצרות בתים, בעוד יריעות צל גדולות מיועדות לאזורים גדולים כמו משטחי בריכות שחייה וכו'. לאחר מכן, יש פשוט לקחת בחשבון את ההעדפות העיצוביות שיש לכם ואת סוג החומר כולל רמת העמידות המאפיינת אותו.

מה הניסיון שלכם בתחום ההצללות?

לטרופיגן עיצובים ניסיון רב בתחום ההצללות, והיא מספקת מגוון מוצרי הצללה לקשת רחבה של לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. ניסיון זה, רב השנים, הופך את טרופיגן לחברה מובילה הערוכה לתת מענה לכל סוגייה הדורשת הצללה או סגירת חורף בכל מרחב שהוא.

כיצד אוכל להיות בטוח שהמוצרים שלכם אמינים?

אנחנו משרתים לקוחות רבים מזה שנים, ותוכלו לקבל מהם המלצות על איכות המוצרים שלנו (נשמח לספק לכם רשימת לקוחות שרכשו מאיתנו מוצרים שונים). כמו כן, המוצרים שלנו עברו כולם בדיקות איכות קפדניות והם נמצאו כעומדים בתקנים. לבסוף אנחנו מציעים עד 5 שנות אחריות על המוצרים שלנו, ראיה לכך שאנו בטוחים ברמת איכותם.

יש לנו פרגולה יפהפייה בחצר, ואנחנו רוצים להמשיך ליהנות ממנה גם בחורף. האם יש לכם פתרון בשבילנו?

חברת טרופיגן מציעה פתרונות לסגירות חורף דקורטיביות, שנועדו לאפשר לכם להמשיך ליהנות מהחצר הפרטית גם בימים גשומים וסגריריים. סגירות החורף שלנו עשויות מבד ברזנט, שהוא בד חזק, גס האטום למים והמשמש ככיסוי סביב לשטח המבוקש. כל לקוח יכול לבחור את הצבע המועדף עליו, כך שהסגירה מקבלת אופי דקורטיבי ומעוצב.

ראינו באתר שלכם פגודות מקסימות. האם פתרון הצללה זה יכול להתאים גם לחצר שלנו?

פגודה היא מבנה קבוע ויציב המחזיק מעמד כל עונות השנה, והוא מיועד להצללה של שטחים גדולים יחסית, כמו מגרשי משחקים, גני ילדים, בריכות שחייה, מתקני שעשוע לילדים ועוד. יחד עם זאת, אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו, כדי שנוכל לקבל פרטים מדויקים על אודות מפתח החצר שלכם, ולבדוק האם האופציה של פגודה יכולה להיות רלוונטית בכל זאת עבורכם.

למה לי לרפד את מערכת הישיבה בגינה ולא לקנות חדשה?

פתרון הריפוד מתאים לכל מי שמעוניין לשדרג את הגינה בתקציב שפוי, ושריהוט הגן בחצר שלו כן עונה על צרכיו מבחינה פונקציונלית, אך נראה בלוי, מרוט ולא במיטבו מבחינה עיצובית. קצת כמו ג'ינס שהתבלה, ואתם כל כך אוהבים אותו שאתם לא מעוניינים להחליפו בחדש אלא מעדיפים לשלוח אותו לתופרת לתיקון – ריפוד מחודש של ריהוט הגינה נועד לאפשר לכם לשמור על הריהוט שאתם כל כך אוהבים, אך להקנות לו מראה רענן וחדש; כזה שיאפשר לכם לרוות נחת ולהתענג מהישיבה בחצר.

למה כדאי להשקיע בכיסויים לריהוט הגינה?

הגינה אמורה להיות פינת חמד חיצונית לבית שמשרתת את כל בני המשפחה מתי שרק מתחשק לצאת החוצה, לנשום אוויר צר וליהנות מפיסה קטנה של טבע. לאף אחד לא יהיה נעים לשבת על ריהוט גן רטוב או על ריהוט שהתבלה ודהה בשל פגעי השמש. כיסויים יאפשרו לכם לשמור על ריהוט הגן, כך שהוא יוכל לשמש אתכם לאורך תקופה משמעותית.

איך אני בוחר סוכך למרפסת?

השיקול המרכזי שיש לקחת בחשבון בבחירת סוכך הוא הכיוון אליו פונה השטח שאותו אמור הסוכך להצליל. במידה והוא צפוי לעמוד בפני רוחות חזקות, שווה לרכוש סוכך חזק מחומרים עמידים ביותר, כך שהוא יוכל לעמוד בעומס של הרוחות החזקות. חשוב גם להתייעץ עם אנשי מקצוע או עם נציגי המכירה בחנות כדי לקבל פרטים נוספים על המיקום האידיאלי של הסוכך ועל הוראות התחזוקה שלו.

אנחנו רוצים לשדרג את החזות של הגינה. איך לבחור קו עיצובי הולם?

הגינה כיום נחשבת להמשך ישיר של הבית ולמרחב בלתי נפרד ממנו. המשמעות היא, שעל מנת שהיא אכן תהיה כזו, עליה להיות מעוצבת באופן המדבר בשפה אחת עם הקו העיצובי בבית, המשלים אותו והמעצים אותו. אם הבית שלכם מעוצב בסגנון כפרי, חצר מריהוט מתכתי בסגנון הייטקיסטי-מטאל לא תהיה בחירה מתאימה. כמו כן, חשוב שתיצמדו להעדפות האישיות שלכם מבחינה עיצובית יותר מאשר לטרנדים אופנתיים. טבען של צעקות אופנתיות הוא לפשוט את הרגל כעבור זמן מה, ולפנות מקומן למגמות חדשות, אך אם תבחרו סגנון עיצובי לפי הטעם האישי שלכם, תוכלו להיות בטוחים, כי המראה של הגינה יסב חיוך על פניכם לאורך שנים.

האם יש דרכים נוספות לשמור על ריהוט גן מלבד רכישת כיסויים?

גם אם רכשתם כיסויים, כדאי להעביר את ריהוט הגן בימי החורף הגשומים למקום יבש. נכון שהכיסויים אמורים לספק מקסימום הגנה לריהוט, אך אם בלאו הכי אתם לא מתכוונים להתיישב עליו (כי הרי אתם לא תצאו לגינה ביום גשם סוער), אין שום סיבה להציב בפני הריהוט "אתגרים" מיותרים.

לגבי ניקוי הריהוט, ריהוט גן מרטאן אפשר לנקות באמצעות צינור מים, וחשוב לייבש את המים מיד לאחר מכן באמצעוט סמרטוט או מגבת יבשים. אביזרים משלימים מטקסטיל כמו כריות נוי רצוי לאחסן במקום מוצל ויבש כאשר לא עושים שימוש בריהוט, כדי שהם לא ייהרסו מהשמש, ידהו או יתבלו.

 

כתיבת תגובה

חזרה למעלה
Mobile version: Enabled